mamy dla ciebie lepszą pracę
SOCIAL MEDIA SPECIALIST
WYMAGANIA
  • Min. roczne doświadczenie (w agencji interaktywnej/social mediowej/reklamowej)
  • Proaktywne podejście do pracy - śledzenie aktualnych trendów i nowości na niwie mediów społecznościowych
  • Szeroka wiedza z zakresu marketingu i PR
  • Znajomość narzędzi analitycznych (Brand24, Sotrender, Napoleon Cat, Facebook Analytics) i reklamowych (Facebook Power Editor)
  • Umiejętności edytorskie, sprawność językowa
  • Dobre zarządzanie czasem i zdolności organizacyjne
OBOWIĄZKI
  • Planowanie i publikacja contentu w kanałach social media naszych Klientów (Facebook i Instagram)
  • Bieżąca moderacja postów - reakcja na pojawiające się komentarze oraz wiadomości prywatne
  • Ustawianie i optymalizacja kampanii reklamowych
  • Koordynacja dodatkowych social mediowych projektów (akcje konkursowe, InstaStories, pomoc przy opracowywaniu briefów fotograficznych)
  • Wsparcie procesu przygotowywania strategii, kreacji i analizy działań
OFERUJEMY
  • Pracę w skutecznej agencji reklamowej posiadającej m.in. 3 statuetki Effie
  • Rozwój zawodowy – realizowanie ciekawych projektów międzynarodowych
  • Dużą samodzielność projektową i zaufanie
  • Wyjątkową atmosferę w pracy
  • Wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia
  • Pracę w samym sercu Krakowa – na Rynku Głównym
BRZMI INTERESUJĄCO?
Aplikacje składające się z CV oraz portfolio najlepszych realizacji prosimy przesyłać na poniższy adres e-mail, dodając temat Social Media Specialist
W CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych (Dz.U. 1997 nr 133 poz. 883)".
Big ideas come from the Heads